Diamond Passion FCI

Co u nas nowego ...

13.05.2017 CACIB ŁÓDŹ (PL) sędzia: Ligita Zaked

Ta wystawa była dla nas bardzo szczęśliwa. W klasie championów świetnie pokazała się nasz Mult. Ch CALYPSO Diamond Passion (FCI), który otrzymał ocenę doskonałą 1 lokatę CWC w porównaniu otrzymał wniosek CACIB oraz został wybrany Zwycięzcą Rasy (BOB). Tego dnia to jednak nie był koniec emocji, w konkurencji finałowej Calypso otrzymał 3 lokatę na Best of Group III. 

*** TĄ WYSTAWĄ CALYPSO ZAKOŃCZYŁ ZMAGANIA O TYTUŁ INTRCHAMPIONA ***

 

*** HANDLING ***

Na tej wystawie pięknie w klasie championów zaprezentowała się Ch. DARUMA Argento Amico hod. Ewa Tybur. Daruma otrzymała 1 lokatę CWC oraz w porównaniu wniosek CACIB, a także tytuł Zwycięzcy Płci Przeciwnej (BOS).

*** DARUMA ROZPOCZĘŁA ZMAGANIA O TYTUŁ INTERCHAMPIONA ***

Wielkie gratulacje dla właścicielki i hodowczyni !!!

******

01.05.2017 CAC DOBRE MIASTO (PL) sędzia: Łukasz Pawłowski

Tą wystawą rozpoczęliśmy sezon 2017. W klasie championów pięknie pokazał się nasz Mult. Ch CALYPSO Diamond Passion (FCI) otrzymując ocenę doskonałą 1 lokatę CWC w porównaniu z pieskiem z klasy pośredniej otrzymał tytuł Najlepszego Dorosłego Psa w Rasie oraz BOS.

*** HANDLING ***

Na tej wystawie po raz pierwszy w klasie championów prezentowała się CH. DARUMA Argento Amico hod. Ewa Tybur dzielnie krocząc po ringu otrzymała ocenę doskonałą oraz 2 lokatę. 

Właścicielce oraz hodowczyni serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów !!!