Nowości

08.11-11.11.2017 Wystawowa podróż do Lipska :)

11.11.2017 World Dog Show Lipsk, Sędzia: Bessho Satoshi (JPN)

W tym roku udało nam się wziąć udział w wystawie światowej, która w tym roku odbywała się w Lipsku. Na tej wystawie w klasie otwartej w stawce 18 psów zaprezentował się nasz INT.CH,MULTI.CH CALYPSO Diamond Passion (FCI). Choć nasz kawaler nie przypadł do gustu sędziemu było to dla nas ogromne przeżycie, które z całą pewnością będziemy długo wspominać.

 

09.11.2017 German-Classics Grillensee, Sędzia: Walter Jungblut (D)

Na tej wystawie w międzynarodowej stawce pięciu pięknych psów w klasie championów świetnie zaprezentował się nas INT.CH,MULTI.CH CALYPSO Diamond Passion (FCI) otrzymał ocenę doskonałą oraz 4 lokatę.

   

08.11.2017 German Winner Lipsk, Sędzia: Andrzej Kazimierski (PL)

Po raz kolejny mieliśmy przyjemność uczestniczyć w wystawie o tytuł Zwycięzcy Niemiec. Nasz INT.CH, MULTI.CH CALYPSO Diamond Passion (FCI) prezentowany w klasie otwartej otrzymał ocenę doskonałą 2 lokatę, res.CAC VDH oraz wniosek res. CACIB.

10.09.2017r. Krajowa Wystawa Psów Rasowych Warszawa, Sędzia: Aleksandra Sękowska- Miros (PL)

*** HANDLING ***
Po raz kolejny miałam przyjemność współpracować na ringu z CH Solar Wings WILHELMINA AT LONIEK CARBONARASTAFF wł. Justyna Jarosiewicz- Mokosa hod. Loniek (FCI). Berta wystawiana w klasie weteranów otrzymała 1 lokatę CAC Weteran tytuł Najlepszy Weteran w Rasie oraz na koniec została wybrana Zwycięzcą Płci Przeciwnej (BOS).
Wielkie gratulacje dla właścicielki Berty!!!

}